SP 2 (PEDAŁ SUSTAIN)

MIDIPLUS SP-2 to uniwersalny pedał sustainu z przełącznikiem, umożliwiającym odwrócenie polaryzacji, który poszerza możliwości ekspresji instrumentów klawiszowych. Super szybki mechanizm oferuje natychmiastową odpowiedź. Przełącznik jest wyposażony w złącze 1/4 cala będąc gotowym do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka. Antypoślizgowa, gumowa nakładka pozwala utrzymać pedał we właściwej pozycji. Idealny na scenę, salę prób i do studia.

  • Przełącznik biegunowości plus/minus 
  • Regulowany skok pedału
  • Wtyk 1/4 cala 
  • Wymiary: 12x10x2.2 (cm)
  • Waga: 0.168 (kg)
  • CENA: 49 PLN

 

SPY

Pedał SPY to kontroler w formie interfejsu usb, który może przetwarzać dane wysyłane przez pedał ekspresji i pedał przełącznikowy (typu switch) na sygnał usb.
Interfejs pedału ekspresji jest kompatybilny z większością pedałów ekspresji dostępnych na rynku. Wspiera pedały z funkcją kalibracji i pedały typu switch. Do interfejsu można podłączyć 2 pedały typu switch by realizować funkcję zmieniania brzmień w górę i w dół.

Interfejs z wejściem i wyjściem midi jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami midi, natomiast pedał ekspresji może definiować przypisane wartości cc. 
Urządzenie wyposażone jest w wejście na pedał ekspresji, wejście na pedał typu switch, wejście/wyjście midi, interfejs usb oraz złącze zasilania 9v. Jest też obrotowy enkoder z funkcją przycisku oraz 3-cyfrowy 7-segmentowy wyświetlacz typu led.

CENA: 249 PLN

iLINK

Interfejs  MIDI dla iPhone oraz iPAD (starszej generacji z wejściem 30 pin),

1 wejście  i 1 wyjście 

CENA: 69 PLN

AUTORYZOWANI SPRZEDAWCY

DYSTRYBUCJA

SOUND STATION SP. Z O.O.
05-082 Latchorzew
ul. Warszawska 164
biuro@soundstation.pl

COPYRIGHT 2019 ©  BY SOUNDSTATION SP. Z O.O. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.